“S’po ju dëgjoj”, Neymar provokoi keq tifozët serbë mbrëmë

Brazili e mposhti mbrëmë Serbinë me rezultat 2:0 në ndeshjen e xhiros së parë në Kupën e Botës.

Dy golat u shënuan nga Richarlison në pjesën e dytë, shkruan Gazeta Express.

Neymar ishte prej lojtarëve më të fauluar dhe më i padëshiruari edhe nga tifozët serbë.

Ylli i PSG-së madje u largua nga ndeshja me një lëndim në këmbë.

Në një moment gjatë takimit, teksa Neymar po shkonte të ekzekutonte një rivënie këndi, tifozët serbë ishin të zhurmshëm.

Por, Neymar i provokoi keq ata

S’po ju dëgjoj” ka provokuar serbet Neymar