PODUJEVË: Ndahet nga jeta një 18-vjeçar

Si pasojë e atakut në zemër mbrëmë ka ndrruar jetë një i ri nga Podujeva. Vdekjen e të riut e ka konstatuar mjeku kujdestar në QKMF ne Podujevë.Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës “Podujevë 11.10.2022 – 18:40. Viktima mashkull kosovar, është dërguar në QKMF dhe me urgjencë është dërguar në QKUK, ku ka vdekur. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, ka thënë Policia, pa dhënë detaje tjera

RADIO VIZIONI