Zbulohet opinionistja e dytë e “Big Brother VIP Kosova”?

Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother VIP Kosova”. Deri më tani është zbuluar data më 5 dhjetor.

Ndërkohë, në media po qarkullojnë emra të ndryshëm të banorëve si këngëtarë, aktorë apo reperë.

Mirëpo, ajo ç’ka dihet zyrtarisht është se moderatorët do të jenë Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti, ndërsa opionist Olti Curri. Këtë të fundit thuhet se do ta shoqëroj ish-Miss Kosova, Afërdita Paqarada. Por sa e vërtetë është kjo? Mbetet për tu parë deri më 5 dhjetor.

aferdita-paqarada-78989 – Faktet