Burri rrah gruan në Podujevë

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për dhunë fizike ndaj gruas së tij.

Rasti ka ndodhur në Podujevë.

Gjatë kontrollit të shtëpisë së të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar: dy armë zjarri, 35 fishekë dhe një shufër metali.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.