Edhe Donika Gërvalla i reagon Musliut: Kur marrja bëhet ftyrë

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, i ka reaguar ashpër deputetes së PDK-së, Ganimete Musliut, pas deklaratave të saj për presidenten Vjosa Osmani.

Musliu ka thënë se “Osmani hyri në presidencë me 100 kg dhe do të dalë me 50”.

Për këtë Gërvalla ka shkruar në Facebook duke thënë “kur marrja bëhet fytyrë”.

Pas me deklaratën, Gërvalla e ka postuar edhe një fotografi të Musliut.

Pos Gërvallës reagim të ashpër ka pasur edhe Haxhi Avdyli, po ashtu ka reaguar edhe ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiut. /Express