Nga QKUK flasin për gruan që u gjet e vdekur në Prishtinë

Në pasditen e sotme një grua rreth 30-vjeçare është gjetur pa shenja jete në hollin e katit të dytë të një ndërtesë në rrugën “Ferat Dragaj” në Breg të Diellit, afër lokacionit të njohur si “Furra Qerimi”, ka mësuar Nacionale nga autoritetet e vendit.

Epiket e urgjencës kanë qenë ato që e kanë konstatuar vdekjen e kësaj gruaje. Por ende mbetet mister shkaktari i vdekjes.

Detaje për këtë rast ka dhënë shefi i Urgjencës Avdyl Pacolli.

AI ka thënë se viktima ka qenë e mbuluar me gjak.

AI ka thënë se viktima ka qenë e mbuluar me gjak.

Aktualisht policia po ndërmerr të gjitha veprimet e duhura hetimore dhe ato forenzike – të ekzaminimit, që do të ndihmonin hetimin e ngjarjes si dhe sqarimin dhe ndriçimin e plotë të rastit.” – tha Flora Ahmeti nga Policia.