Ky është parashikimi i motit për nesër në vendin tonë

Ne bazë të parashikimeve të motit , neser në vendin tonë pritet te jetë mot i ftohtë dhe me reshje bore ku temperaturat minimale do të lëvizin nga -2 gradë ndësa maksimalet e ditës parashihet të arrijnë deri në 7 gradë celcius /RadioVizioni/