Ter Stegen lëndohet pak ditë para ndeshjes së Champions League

Marc Andre Ter Stegen ka pësuar një lëndim në stëvitjen e fundit të Barcelonën

Portieri gjerman pati probleme me shpinën e tij dhe do të mungojë në ndeshjen e fundjavës ndj Rayo Vallecanos.

Mungesen e tij e ka konfirmuar edhe trajneri i Barcelonës. Xavi Hernandez në konferencën për media.

“Nesër Marc nuk mund t’ia dalë dhe ne kemi besim të plotë te Inaki Pena, i cili është 100 për qind gati,” tha Xavi në një konferencë shtypi të premten.
” Nesër Marc nuk mund t’ia dalë dhe ne kemi besim të plotë te Inaki Pena, i cili është 100 për qind gati,” tha Xavi në një konferencë shtypi të premten.