Sot lansohet një duet interesant në estradën kosovare

Dy fëmijët e dy këngëtarëve të njohur të estradës do të bashkojnë forcat në një projekt muzikor.

Djali i Nysret Muqiqit, Albatriti dhe vajza e Shyhretes, Ëngjëllushja do të lansojnë sot një duet muzikor.

Dyshja ka njoftuar se kënga e re do të publikohet sonte nga ora 18:00./Indeksonline/