Aksident i rëndë në Podujevë , dyshohet për viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Llapashitcë të Podujevës ku në aksident është përfshirë një vetur e tipit BMW dhe një golf 3 .
Deri më tani nuk ka asnjë njoftim nga Policia në lidhje me rastin , por sipas disa burimeve dyshohet për një të vdekur /RadioVizioni/